19 Ocak 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Beşiktaş Milosevic İle Yollarını Ayırdı

Siyah beyazlı ekibin kadrosunda yer almayı başaramayan ve 2014 – 2015 sezonunda geldiğinden bu yana sürekli olarak kiralık olarak gönderilen futbolcu, 2017 – 2018 sezonu ortasında Çaykur Rizespor’dan gönderildi. Bu durum Beşiktaş için sorun teşkil ettiği için, birkaç gün düşünüldükten sonra Alexander Milosevic ile sözleşmenin feshedilmesine karar verildi. Futbolcunun İsveç’te doğması ve 1 milyon Euro gibi bir bedelle gelmesi, kendisinden çok fazla bir beklenti olmamasına neden oluyordu. Kiralık olarak ise Beşiktaş’a bedeli kadar kazanç sağlatmayı başardı.

Beşiktaş’ta Ocak Ayı Hazırlıkları Başladı

Kadroda düşünülmeyen oyuncuların daha fazla yabancı kontenjanından yer kaplamaması ve gelecekler için de yeterli yerin açılabilmesi için mutlaka bazı oyuncularla yolların ayrılması gerekiyordu. Sezon başında da Çaykur Rizespor bünyesinde yer alan fakat Karadeniz ekibiyle de pek bir başarı elde edemeyen Milosevic’in takımıyla olan bağı kısa süre önce kopmuştu. Yapılan açıklamalara incelendiğinde, gerekli verimin alınamadığından veya oyuncunun kulübe karşı bir saygısız davranışı olduğundan bahsedilmiyor.

Tamamen karşılıklı olarak konuşularak yolların ayrılmasına karar verildiği söyleniyor. Kulüpten yapılan açıklama bazı taraftarları üzerken, bazılarının ise zaten şuan için Milosevic’in Beşiktaş’ta stoper görevini almasına imkansız gözüyle bakanların olduğunu gösteriyor. Ocak ayı için transfer hazırlıklarına başlan ve özel birkaç futbolcuya göz diken siyah beyazlılar, mali durumu olumsuz yönde etkilemeyecek bir şekilde karşılaşmalarında oynatabileceği almayı planlıyor.

Milosevic Dikiş Tutturamamıştı

Oynanan oyunda başarılı bir şekilde yer alamamasına ek olarak çıktığı ilk karşılaşmada siyah beyazlıları, ayağını çime vurarak sakatlanmasıyla mağdur etmesi de kendine olan güvenin yitirilmesine neden oldu. İçerisinde bulunulan dönemde de Çaykur Rizespor bünyesindeki kariyerine başarılı biçimde devam edememesi ve yolların ayrılmasına karar verildiği bilinen stoper şuan için serbest oyuncular arasında yer alıyor.

Hannover 96, Darmstad ve Çaykur Rizespor ile karşılaşmalara çıkan futbolcu, hızlı fakat çevik olamadığı ve kontra ataklar karşısında başarılı olamadığı için büyük karşılaşmalarda pek tercih edilmiyordu. Alexander Milosevic yeni kulüp olarak hangi takımı tercih edeceği veya kendine herhangi bir teklif gelip gelmeyeceğiyle ilgili bir beyanda bulunmadı. Spor dünyasındaki en son gelişmeleri ve maçlara açılan en yüksek oranları en iyi mobil site tempobet mobil ve online bahis sitesi hiperbet üzerinde bulabilir yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü